BESTORM  |  Hledáme

Do našeho týmu uvítáme:

a) postprodukce

Jste kreativní jedinec, který dokáže „z ničeho“ sestříhat oscarový film? Dobře, tohle byla slušná nadsázka, ale hledáme do týmu kolegu, který si rozumí s editorskými programy a speciální efekty jsou pro něj výzvou, kterou rád přijme.


b) vývojář webu

Webové stránky jsou srdcem celého projektu a v dnešní době není „ajťáků“ nikdy dost. U nás nedostanete hloupou a náladou šéfovou jako Moss a Roy v IT Crowd. Pracujte, kdy chcete a kde chcete, nicméně byste se měl vyznat v:

- HTML / CSS / JavaScript (responzivní technologie)
- PHP / MySQL
- framework Nette


c) produkční - režie

Baví vás práce přímo na place? Máte blízko k žánrům jako hip hop, tvrdý rock-metal, sport nebo se rádi smějete vtipným scénkám? Máte vlastní nápad, který chcete realizovat a třeba nemáte lidi nebo techniku? Velmi rádi uvítáme člověka, který dokáže realizovat své myšlenky nebo domluvený obsah do finále a dodržovat termíny.


d) marketing – správa sociálních sítí

Pokud dokážete napsat dvě věty bez gramatických chyb, pak na tuto pozici hledáme právě vás. Takové ty drobnosti, jakože byste už měli mít zkušenost s vedením vlastní stránky, trochu se v této oblasti pohybovat, vědět, která páčka jako se mačká v nastavení atd., to už snad ani nestojí za řeč.


Pakliže se nevěnujete výše zmíněným oblastem ale i tak byste se rádi chtěli podílet na fungování internetové televize (a jste z Brna či okolí), napište na: info@bestorm.cz.


Další informace:
Kontakty, O nás, Nabízíme